تبلیغات
بهــــــــــــــــــــــــــــــــــــار دانلود - قفل گذاری بر روی فایل ها و پوشه ها با Folder Lock 6.5.2

بهــــــــــــــــــــــــــــــــــــار دانلود

زندگی درکنار هم بودن است
با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ بهــــــــــــــــــــــــــــــــــــار دانلود خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

قفل گذاری بر روی فایل ها و پوشه ها با Folder Lock 6.5.2

دانلود نرم افزار - قفل گذاری بر روی فایل ها و پوشه ها با Folder Lock 6.5.2

همانطور که می دانید داده ها و اطلاعات باینری ، مهم ترین و حیاتی ترین چیزی هستند که برای شخصی که با کامپیوتر و دنیای دیجیتال ارتباط دارد ارزشمندند و محافظت از آنها برای هر فردی در اولویت کار قرار دارد. حس کنجکاوی انسان ها باعث شده است که ناخودآگاه به فایل های شخصی دوستان و... خود سرکی بکشند (هنگام دسترسی به رایانه ی آنها) ! ما در اینجا نرم افزاری را معرفی خواهیم کرد که به وسیله ی آن فایل های خود را Encrypt و قفل کنید به طوری که در صورت گم کردن کلمه ی عبورتان به هیچ عنوان نتوانید آنها را Decrypt کنید!
Folder Lock معروفترین و یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای قفل گذاری بر روی فایل ها و پوشه های موجود در انواع وسایل ذخیره سازی می باشد. این نرم افزار داده های شما را با استفاده از روش رمزنگاری AES 256 بیتی با یک گاوصندوق امن مجهز می کند! و امکان رمز کردن فایل های USB Drive ها را نیز دارد . یکی از روش های حفاظتی این نرم افزار امکان Stealth Mode آن است که در این منو گزینه هایی وجود دارد که توسط آنها می توانید رد پای خود نرم افزار را نیز پاک کنید! مثلا گزینه ای وجود دارد که نام نرم افزار را از Add/Remove Programs ویندوز به کلی پاک می کند ! (در ویندوز 7 و ویستا با نام Programs and Features شناختا می شود). علاوه بر اینها Folder Lock ویژگی های برجسته ی بسیاری دارد که در زیر به آنها اشاره می کنیم.

ویژگی های کلیدی نرم افزار Folder Lock 6.5.2 :

- امکان انتخاب 2 نوع محافظت (قفل ساده و یا Encryption)
- محافظت از داده ها به روش رمزنگاری 256 bit AES on-the-fly Encryption
- رمزگذاری فایل ها در کوتاهترین زمان ممکن
- پشتیبانی از خاصیت Drag and Drop برای سهولت در انجام پروسه ی انتخاب فایل ها
- دارای Stealth Mode برای پنهان سازی نرم افزار در ویندوز (حذف آن از Add/Remove Programs ، Desktop ، Startmenu ، Context menu ویندوز اکسپلورر و نیز پنهان سازی آن از Program files و یا محل دیگری که نرم افزار نصب شده است!)
- محافظت از تعداد نامحدود فایلها
- امکان Hack Attemp Monitoring برای مقابله با کسانی که قصد هک کلمه ی عبور را دارند (مثلا اگر بیش از 5 بار کلمه ی عبور را اشتباه وارد کنید سیستم Restart یا Log off خواهد شد)
- پاک شدن خودکار History ها از قبیل Recent Document ، Search ، Clipboard و... (فقط History مربوط به فایل های انتخابی شما را پاک خواهد کرد)
- امکان Auto Protect برای قفل خودکار گاوصندوقی که ایجاد کرده اید (در زمان بیکاری)
- امکان رمزگذاری بر روی فایل های فلش درایو ها (USB Drive)
- امکان انتقال فایل های قفل شده به درایوهای قابل حمل ، CD و DVD (یک نسخه ی Portable از نرم افزار نیز به صورت خودکار در USB Drive یا هارد اکسترنال ایجاد می شود که توسط آن می توانید فایل را Decrypt کنید)
- پشتیبانی از سیستم های فایل FAT ، FAT32 و NTFS
- دریافت جایزه های متعدد از سایت ها و مجله های نرم افزاری معروف همچون PC Magazine ، CNET ، Brothersoft و...
- پشتیبانی از ویندوزهای 32 و 64 بیتی  XP , Vista و 7
- و... .
learn نحوه کرک: پس از نصب نرم افزار از طریق Firewall ویندوز با تنظیمات پیشرفته امنیتی ، (Windows Firewall with Advanced Security) ، ارتباط Folder Lock X.exe را با اینترنت قطع کنید سپس با سریال موجود در فایلی که دانلود کرده اید اقدام به فعالسازی نرم افزار نمایید.

price قیمت: 35 دلار آمریکا
download دانلود (حجم: 3.06 مگابایت) - سرور سایت
password رمز عبور: www.downloadina.com
publisher سایت سازنده
info منبع

طبقه بندی: نرم افزار آموزشی،
[ سه شنبه شانزدهم آذر 1389 ] [ 03:05 بعد از ظهر ] [ محسن داودی ]