تبلیغات
بهــــــــــــــــــــــــــــــــــــار دانلود - نرم افزار حرفه ای بازیابی اطلاعات

بهــــــــــــــــــــــــــــــــــــار دانلود

زندگی درکنار هم بودن است
با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ بهــــــــــــــــــــــــــــــــــــار دانلود خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

نرم افزار حرفه ای بازیابی اطلاعات

نرم افزار بازیابی اطلاعات R-Studio یک برنامه Recovery دیسک از انواع پارتیشن می باشد که سایت دانلود رایگان نرم افزار برای سیستم های 32 بیتی و 64 بیتی به اشتراک گذاشته است.
نرم افزار R-Studio یک برنامه قدرتمند و مقرون به صرفه برای بازیابی اطلاعات پاک شده است. فن آوری جدید و قدرتمند نرم افزار حرفه ای بازیابی اطلاعات از آن برنامه ای توانمند و منحصر به فرد ساخته که امکان بازیابی از پارتیشن های FAT12/16/32/exFAT, NTFS, NTFS5 (ایجاد و بروزرسانی شده توسط ویندوز های 2000/XP/2003/Vista/2008/Win7) , HFS/HFS (مکینتاش) انواع کوچک و بزرگ Endian از UFS1/UFS2 (FreeBSD/OpenBSD/NetBSD/Solaris) و Ext2/Ext3/Ext4 FS (لینوکس) می باشد.
این نرم افزار بازیابی قابلیت کار بر روی دیسک های محلی و شبکه را دارد حتی اگر پارتیشن چندین بار فرمت شده ، آسیب دیده و یا حذف شده باشد. پارامتر های قابل تنظیم به شما امکان کنترل کامل بر بازیابی اطلاعات و بازیابی هارد را می دهد. در اصل نرم افزار بازیابی داده ها R-Studio برای استفاده کارشناسان بازیابی اطلاعات، مدیران سیستم، متخصصان IT و کاربران کامپیوتر حتی برای کارشناسان قانونی طراحی شده است. نرم افزار بازیابی فایل ها یک برنامه قدرتمند با امکانات فراوان می باشد و با اینکه بسیار ساده و هوشمندانه برای استفاده کاربر ساده تا حرفه ای طراحی شده با این حال ممکن است برای کاربران معمولی به دلیل امکانات فراوان و حرفه ای کمی گیج کننده به نظر آید.

R-Studio 5.4 Build 134259 Corporate Edition x86-x64 Multilingual - نرم افزار حرفه ای بازیابی اطلاعات از انواع پارتیشن

خصیصه های اصلی نرم افزار حرفه ای بازیابی اطلاعات

  • سازگار با 9x, ME, NT, 2000, XP, 2003 Server, Vista
  • بازیابی اطلاعات از روی شبکه و سیستم عامل های Win95/98/ME/NT/2000/XP/2003/Vista, Macintosh, Linux و UNIX
  • بازیابی از پارتیشن های FAT12, FAT16, FAT32,NTFS, NTFS5 (Win2000/XP/2003/Vista), HFS/HFS+ (Macintosh), UFS1/UFS2 (FreeBSD/OpenBSD/NetBSD/Solaris) و Ext2FS/Ext3FS (Linux)
  • بازیابی از فرمت های RAID آسیب دیده و ایجاد یک ایمیج از کل هارد
  • بازیابی هارد در صورت خراب کاری ویروس ها و آسیب MBR
دانلود رایگان نرم افزار حرفه ای بازیابی اطلاعات x86 (حجم : 19.5 مگابایت)
دانلوددانلود رایگان نرم افزار حرفه ای بازیابی اطلاعات x64 (حجم : 27.3 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایتبه اشتراک گذاشته شده توسط : دانلود رایگانطبقه بندی: نرم افزار آموزشی،
[ پنجشنبه سوم شهریور 1390 ] [ 08:54 قبل از ظهر ] [ محسن داودی ]