تبلیغات
بهــــــــــــــــــــــــــــــــــــار دانلود - دانلود نرو 11

بهــــــــــــــــــــــــــــــــــــار دانلود

زندگی درکنار هم بودن است
با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ بهــــــــــــــــــــــــــــــــــــار دانلود خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

دانلود نرو 11

Nero Multimedia Suite نام نرم افزاری قدیمی در زمینه رایت است. نرم افزار نرو که از سوی کمپانی صاحب نام و مشهور Nero ارائه میشود ابتدا فقط در زمینه رایت فعالیت میکرد. اما در 3 سال اخیر بدلیل تغییر سیاست های این کمپانی شاهد رونمایی نرم افزار های چند رسانه ای از قبیل اشتراک گذاری و تبدیل و رایت و... هستیم. نرو 11 نسخه جدید این کمپانی است که نسبت به نسخه 10 کاملتر شده و بسیاری از باگ های آن برطرف شده است.
دانلود نرو 11 این توانایی را دارد تا عکس ها، موسیقی ها و فیلم ها را به اشتراک بگذارد همچنین فن آوری جدید در ویرایش فیلم و تبدیل فیلم ها برای نمایش بر روی هر دستگاه و به همراه گرفتن نسخه پشتیبانی میتواند یک زندگی دیجیتالی را ارائه دهد. سایت دانلود نرم افزار رایگان نرو جدید را برای دانلود Nero 11 به اشتراک عموم میگذارد.

Nero Multimedia Suite 11.0.10700 Multilingual - دانلود نرو 11

مجتمع نرو بنام Integrated Nero MediaBrowser

در این بخش از نرم افزار Nero 11 شما بوسیله پروژه jumpstart میتواند تمامی عکس ها، موزیک ها و فیلم های خود را تنها با یک کلیک پیدا کنید. عمل درگ و دراگ در این بخش بشما در آرشیو بندی عکس ها، موسیقی ها و ... بسیار کمک میکند.

کتابخانه عکاسی بنام photo books

در این قسمت از برنامه نرو 11 شما میتوانید تمامی عکس ها خود را دسته بندی کنید و آن ها را با بوسیله آخرین فن آوری ویرایش کنید و برای دوستان و یا خانوادتان به اشتراک بگذارید. همچنین ایجاد تقویم و ویترین عکس از قابلیت های دیگر این بخش است.

تبدیل فیلم های دی وی دی به فرمت های ویدیویی در بخشی بنام Convert DVDVideo and video files

فیلم های مورد علاقه تلفن همراه خود را به دی وی دی و یا هر دستگاهی که به نظر میرسد تبدیل کنید. نرو 11 دارای قابلیت تبدیل پیشرفته است که میتواند هر فرمت های تصویری را برای پخش در هر دستگاهی تبدیل کند.

پروژه فیلم سازی ویندوز بنام Import Windows Live Movie Maker projects

پروژه نرم افزاری Windows Live Movie Maker که مختص ویندوز است در نرو 11 بصورت مستقیم وجود دارد اما با ابزار و ویژگی های پیشرفته. همچنین سهولت کار میتواند مورد توجه قرار گیرد.

ویرایش ساده در عین حال پیشرفته ویدیو در بخشی بنام Easy and Advanced Video Editing Modes

ویرایش پیشرفته فایل های ویدیویی با قدرت بالا همچنین ویرایش در حالت ویرایش MultiTrack، ویرایش و کنترل فریم ها و همچنین ایجاد اثرات شگفت انگیز بر روی فیلم و ایجاد قالب و افکت ها مختلف میتواند از ویژگی های این بخش باشد. همچنین شما بوسیله Ramped میتواند بهترین خروجی را از نظر فرمت و کیفیت انتخاب کنید تا دوستانتان را تحت تاثیر قرار دهید.

تهیه نسخه پشتیبان در بخشی بنام Nero LIVEBackup

در این بخش از دانلود Nero 11 میتوانید از سیستمتان در ساعات و زمان های مورد نظر نسخه پشتیبان تهیه کنید تا در مواقع ضروری بتوانید اطلاعات رو بازگردانی کنید. این بخش بصورت پیشفرض فعال است.

رایت دیسک های دراز مدت در بخشی بنام Burn long lasting discs

رایت بصورت بهترین حالت ممکن در بخش اختصاصی Nero SecurDisc 3.0 خواندن و رایت دیسک ها بدون در نظر گرفتن خش داشتن عمر دیسک و ...

ریپ کردن دیسک های دی وی دی در بخشی بنام Ripping of DVDs

انتقال فیلم ها به کامپیوتر و Rip کردن آن ها تنها با یک کلیک در نرو

 : شما باید تمامی بخش ها را دانلود کرده و در یک پوشه قرار دهید و سپس فایل Nero-Multimedia-Suite-v.11.0.10700-Multilingual-www.fdl.ir.part1.exe را اجرا کرده و بر روی دکمه Install کلیک کنید.

دانلود دانلود رایگان برنامه نرو 11 (حجم : 369 مگابایت)

دانلود بخش اول | بخش دوم | بخش سوم | بخش چهارم

رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایتبه اشتراک گذاشته شده توسط : دانلود رایگان
پرسش پرسش و پاسخ به سوالات شما در مورد این مطلب

[ دوشنبه هجدهم مهر 1390 ] [ 11:26 قبل از ظهر ] [ محسن داودی ]