تبلیغات
بهــــــــــــــــــــــــــــــــــــار دانلود - دانلود Cut the Rope 2 1.1.6+mod نسخه شماره 2 بازی پر طرفدار طناب را ببر اندروید

بهــــــــــــــــــــــــــــــــــــار دانلود

زندگی درکنار هم بودن است
با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ بهــــــــــــــــــــــــــــــــــــار دانلود خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

دانلود Cut the Rope 2 1.1.6+mod نسخه شماره 2 بازی پر طرفدار طناب را ببر اندروید

هر دو نسخه معمولی و مود شده به تفکیک از ادامه مطلب قابل دانلود است 

Cut the Rope 2 یکی از محبوب ترین بازی های موبایل است که برای انواع سیستم عامل های مختلف منتشر می شود. نسخه  چینی و غیر رسمی و پورت شده این بازی مدت ها پیش معرفی شد که دارای مشکلات گرافیکی و … بود . سرانجام نسخه رسمی و انگلیسی این بازی در گوگل پلی قرار گرفت و ریلیز شد که هم اکنون جدیدترین نسخه آن باز هم برای اولین بار توسط Apktops معرفی می شود .

 

Cut the Rope 2 1.1.1

 

در این نسخه مراحل جدید و متنوع اضافه شده و گرافیک بازی به شدت افزایش پیدا کرده و شخصیت های جدید نیز به بازی اضافه شده است  که پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه آن را از دست ندهید . 


تغییرات : 

** رفع مشکلات

Cut the Rope 2 1.0 (6)

تغییرات : 

Om Nom has discovered another sweet location on his unexpected adventure – the fruit market! Help him and his new friend Snailbrow solve our new missions. Watch out! Some of them are berry tricky!Download
لینک های دانلود
طبقه بندی: بازی اندروید،
[ سه شنبه چهاردهم مرداد 1393 ] [ 05:13 بعد از ظهر ] [ محسن داودی ]